Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou. Další informace V pořádku

Průvodce tvorbou grafiky online

Vítejte na stránce věnované tvorbě grafiky online krok za krokem. Jsme první
editor na tvorbu log, plakátů, vizitek, bannerů nebo třeba příspěvků na sociální
sítě
v ČR. Pojďte se podívat, jak snadné je vytvářet si grafiku bez pomoci
designéra. Zvládnete to sami.

Začínáme

Vyberte si kategorii
1. Krok

Vyberte si kategorii

Prvním krokem pro tvorbu grafiky je výběr kategorie. Připravujeme pro Vás různé druhy grafik, o které si říkáte a které používáte nejčastěji. Každý druh grafiky má svůj rozměr a specifika. Naši grafici vytvářejí návrhy grafik podle nejnovějších trendů, abyste měli jistotu, že výsledek bude perfektní. Pravidelně se školíme a inspirujeme těmi nejlepšími bannery a příspěvky, abyste Vy nemuseli.

Vyberte grafiku
2. Krok

Vyberte grafiku

Tak, kategorie je vybrána, teď si v levém sloupci vyberte z nádherných návrhů, které pro Vás každý den doplňují naši grafici. Při výběru kreativy mějte na paměti svůj záměr a nechte se vést Vaším vkusem. Každou grafiku si budete moc úplně přetvořit, pokud budete chtít.

Upravte jí
3. Krok

Upravte jí

Grafiku máte vybranou, teď je čas si hrát. :) Všechno lze upravit, jak potřebujete. Vyměňujte fotky, ikonky, fonty, texty či jednotlivé prvky grafiky. Všechno je možné.

Pokud se na úpravu grafiky necítíte, stačí doplnit text a kreativu můžete stáhnout.

Doplňte obsah
4. Krok

Doplňte obsah

Webonio Art obsahuje tisíce nádherných grafik, které můžete použít, jak potřebujete. Při jejich návrhu vždy dbáme na nápaditost, kreativitu a modernost. Zkoumáme také, jak na jednotlivé návrhy budou reagovat uživatelé. Můžete si klidně vybrat grafiku, doplnit Vaše barvy, texty a vše je připraveno k použití.

Stažení
5. Krok

Stažení

Hotovo, když je grafika připravená, můžete jí stáhnout v několika známých formátech nebo si ji poslat na e-mail.

Grafiku je možné uložit a vrátit se k ní v budoucnu.

Hotovo
6. Krok

Hotovo!

Tak, a jste na konci našeho průvodce tvorbou grafiky online. Věříme, že vytváření bannerů, příspěvků na sociální sítě, plakátů a mnoho dalšího bude pro Vás odteď hračka. Začněte ještě dnes na www.art.webonio.cz

Začít tvořit zdarma

Vydejte se s námi na cestu k Vaší vysněné grafice.

Registrací souhlasíte s našimi všeobecnými podmínkami a pravidly ochrany soukromí.